• Hene - Djele 24h non stop
  • Rruga Bardhyl, Pranë Karburant Fredi
  • +355 69 202 0555

Rreth Nesh

MIRESEVINI NE AUTO RENT SHARKA

Ne jemi nje agjensi e fokusuar ne dhenien e makinave me qera me standarte teper te larta dhe cmime konkuruese ne treg.

Agjensia jone ofron makina me qera në Tirane, Aeroporti në Rinas, në Durres, në Kamëz dhe në gjithë Shqipërinë. Kur merrni makina me qera tek Auto Rent Sharka do të zbuloni që standartet tona janë të larta dhe çmimet të ulëta. Jemi krenarë të ofrojmë makina me qera të kategorive të ndryshme, që do t’i përshtateshin çdo klienti në çdo kohë.

 — Auto Rent Sharka

AVANTAZHET TONA

Prioriteti yne eshte qe tju ofrojme klienteve kenaqesine maksimale kur ata marrin nje makine me qera tek Auto Rent Sharka.

  • CMIME KONKURUESE.
  • MAKINA TE LLOJEVE TE NDRYSHME.
  • KLIENTE TE KENAQUR.
  • OFERTA TE NDRYSHME

GALERI

VLERAT TONA

Our cars are delivered fully-registered with all requirements completed. We’ll deliver your car wherever you are.

Maecenas consectetur nulla dolor, ac porttitor nunc hendrerit quis. Proin vitae rhoncus purus, id commodo massa. Aliquam erat volutpat.