• Hene - Djele 24h non stop
  • Rruga Bardhyl, Pranë Karburant Fredi
  • +355 69 202 0555

2010 A4 AUDI-A4
AUTOMATIKE
A4 / Full Options Audi A4 i vitit 2010 Full Options
Motorr 2.7 Kambio Automatike Vjen
Per Ju Me Cmimet Me Te Mira Ne Treg
2015 Jeep Patriot
2.4 Benzin/Gaz Jeep Patriot kambio automatike supoer gjendje Cmim Oferte Me Shume

Jeni Duke Kerkuar Per Nje Makine Me Qera?

Kontaktoni Auto Rent Sharka per informacione me te detajuara dhe zgjidh njeren nga paketat qe ne ofrojme.

Auto Rent Sharka Pfron Cmime Konkuruese

Kontaktoni Auto Rent Sharka per informacione me te detajuara dhe zgjidh njeren nga paketat qe ne ofrojme.

AUTO RENT SHARKA

Cmime Konkuruese

Ne ofrojme cmimet me konkuruese ne treg.

Makina te llojeve te ndryshme

Ofrojme tipe te ndryshme makinash si Audi,BMW,
Volswagen,Citroen,Jeep etj.

Kliente Te Kenaqur

Klientet tane kane mbetur te kenaqur nga sherbimet qe agjensia jone ofron.

Oferta Te Ndryshme

Auto Rent Sharka ofron paketa ofertash per klientet ekzistues dhe per ata te rinj.