• Hene - Djele 24h non stop
 • Rruga Bardhyl, Pranë Karburant Fredi
 • +355 69 202 0555

Volkswagen golf 5 motorr 2.0 nafte kamje automat viti 2005

Volkswagen golf 5 motorr 2.0 nafte kamje automat viti 2005

Volkswagen golf 5 motorr 2.0 nafte kamje automat viti 2005

Makina eshte ne gjendje shume te mire full options dhe vjen me cmimet me te mira ne treg.

Kontaktoni Auto Rent Sharka per informacione me te detajuara dhe zgjidh njeren nga paketat qe ne ofrojme.

EXTRA FEATURES

 • Auxiliary heating
 • Bluetooth
 • CD player
 • Central locking
 • Head-up display
 • MP3 interface
 • Navigation system
 • Panoramic roof
 • Alloy wheels
 • Electric side mirror
 • Sports package
 • Sports suspension
 • MP3 interface
 • Navigation system
 • Panoramic roof
 • Parking sensors

Informacione Kontakti

Auto Rent Sharka ofron makina me qera te llojeve te ndryshme dhe me cmimet me te mira ne treg

RRUGA BARDHYL, PRANË KARBURANT FREDI
Telefon:
+355 69 202 0555

Message to Vender

  Emri Juaj:

  Telefon:

  Email:

  Mesazhi Juaj

  Karakteristikat
  Galeri
  Na Kontaktoni

   Emri Juaj

   Emaili Juaj

   Subjekti

   Mesazhi