• Hene - Djele 24h non stop
 • Rruga Bardhyl, Pranë Karburant Fredi
 • +355 69 202 0555

Golf IV 1.6 Automatike Benzin-Gaz

Golf IV 1.6 Automatike Benzin-Gaz

Makina eshte ne gjendje shume te mire full options dhe vjen me cmimet me te mira ne treg.

Kontaktoni Auto Rent Sharka per informacione me te detajuara dhe zgjidh njeren nga paketat qe ne ofrojme.

Opsione Ekstra

 • Auxiliary heating
 • Bluetooth
 • CD player
 • Central locking
 • Head-up display
 • MP3 interface
 • Navigation system
 • Panoramic roof
 • Alloy wheels
 • Electric side mirror
 • Sports package
 • Sports suspension
 • MP3 interface
 • Navigation system
 • Panoramic roof
 • Parking sensors

Informacione Kontakti

Auto Rent Sharka ofron makina me qera te llojeve te ndryshme dhe me cmimet me te mira ne treg

RRUGA BARDHYL, PRANË KARBURANT FREDI
Telefon:
+355 69 202 0555

Kontaktoni Agjensine

Emri Juaj:

Telefon:

Email:

Mesazhi Juaj

Karakteristikat
Body Coupe
Mileage 275mi
Fuel type LPG Autogas
Engine 1600
Transmission Automatic
Drive AWD
Exterior Color Solid Black
Galeri
Na Kontaktoni

Emri Juaj

Emaili Juaj

Subjekti

Mesazhi