• Hene - Djele 24h non stop
 • Rruga Bardhyl, Pranë Karburant Fredi
 • +355 69 202 0555

BMW Seria 5 Automatike Nafte

BMW Seria 5 e vitit 2007 Kambio Automatike Motorr 3.0 Nafte.

Makina eshte ne gjendje shume te mire  full options dhe vjen me cmimet me te mira ne treg.

Kontaktoni Auto Rent Sharka per informacione me te detajuara dhe zgjidh njeren nga paketat qe ne ofrojme.

Opsione Ekstra

 • Auxiliary heating
 • Bluetooth
 • CD player
 • Central locking
 • Head-up display
 • MP3 interface
 • Navigation system
 • Panoramic roof
 • Alloy wheels
 • Electric side mirror
 • Sports package
 • Sports suspension
 • MP3 interface
 • Navigation system
 • Panoramic roof
 • Parking sensors

Informacione Kontakti

Auto Rent Sharka ofron makina me qera te llojeve te ndryshme dhe me cmimet me te mira ne treg

RRUGA BARDHYL, PRANË KARBURANT FREDI
Telefon:
+355 69 202 0555

Kontaktoni Agjensine

Emri Juaj:

Telefon:

Email:

Mesazhi Juaj

Karakteristikat
Body Station Wagon
Mileage 100mi
Fuel type LPG Autogas
Engine 1600
Transmission Automatic
Drive 4WD
Exterior Color Red Multi-Coat
Interior Color Grey
Galeri
Na Kontaktoni

Emri Juaj

Emaili Juaj

Subjekti

Mesazhi