• Hene - Djele 24h non stop
 • Rruga Bardhyl, Pranë Karburant Fredi
 • +355 69 202 0555

Audi A6, 3.0 Benzin, Kambio Automat

Audi A6, 3.0 Benzin, Kambio Automat

 • Audi A6
 • 3.0 Benzin
 • Kambio Automat

Opsione Ekstra

 • Auxiliary heating
 • Bluetooth
 • CD player
 • Central locking
 • Head-up display
 • MP3 interface
 • Navigation system
 • Panoramic roof
 • Alloy wheels
 • Electric side mirror
 • Sports package
 • Sports suspension
 • MP3 interface
 • Navigation system
 • Panoramic roof
 • Parking sensors

Informacione Kontakti

Auto Rent Sharka ofron makina me qera te llojeve te ndryshme dhe me cmimet me te mira ne treg

RRUGA BARDHYL, PRANË KARBURANT FREDI
Telefon:
+355 69 202 0555

Kontaktoni Agjensine

Emri Juaj:

Telefon:

Email:

Mesazhi Juaj

Karakteristikat
Galeri
Na Kontaktoni

Emri Juaj

Emaili Juaj

Subjekti

Mesazhi