• Hene - Djele 24h non stop
 • Rruga Bardhyl, Pranë Karburant Fredi
 • +355 69 202 0555

Audi A4, 2.0 Nafte, Kambio Automat

Audi A4, 2.0 Nafte, Kambio Automat

 • Audi A4
 • 2.0 Nafte
 • Kambio Automat

Opsione Ekstra

 • Auxiliary heating
 • Bluetooth
 • CD player
 • Central locking
 • Head-up display
 • MP3 interface
 • Navigation system
 • Panoramic roof
 • Alloy wheels
 • Electric side mirror
 • Sports package
 • Sports suspension
 • MP3 interface
 • Navigation system
 • Panoramic roof
 • Parking sensors

Informacione Kontakti

Auto Rent Sharka ofron makina me qera te llojeve te ndryshme dhe me cmimet me te mira ne treg

RRUGA BARDHYL, PRANË KARBURANT FREDI
Telefon:
+355 69 202 0555

Kontaktoni Agjensine

  Emri Juaj:

  Telefon:

  Email:

  Mesazhi Juaj

  Karakteristikat
  Galeri
  Na Kontaktoni

   Emri Juaj

   Emaili Juaj

   Subjekti

   Mesazhi